Kontakty

Mapa

Booking kapel, marketing, sponzoři, partneři akce:

Tomáš Skupina – live-music@seznam.cz, 604552618

Motosoutěže:

Petr Urbančík – 731681193

Catering + stánkový prodej:

Tomáš Skupina – live-music@seznam.cz, 604552618

Security + zabezpečení akce:

Otakar Baroš

Backstage:

Tomáš Skupina – live-music@seznam.cz, 604552618

VIP zona:

Pokud máte zájem o sponzorování akce, pronájem volných reklamních ploch (podium, vchod do areálu, příchodové cesty, plochy v areálu, reklama na oficiálních plakátech, vstupenkách, tiskovinách, tričkách atd), stánkový prodej, ceny do soutěží, kontaktujte 604552618 – Tomáš Skupina.

Novinky
22.srpna 2016
Tak jako každý rok, tak i letos se můžete těšit na ukázku bojového sportu, či umění. Letos to bude CAPOEIRA - jedná se o Brazilské (jak tématické letos) bojové umění. Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou. Tak že se opět máte na co těšit. A nemůže chybět i tradiční popůlnoční striptýzek, letos to bude ale echt gold :-D svou produkcí Vás bude bavit Playmate časopisu PLAYBOY a dokonce v motorkářském kostýmu, pánové a samo i dámy, to bude pokoukáníčko :-)
22.srpna 2016
Pozor hlášení! Novinka pro tento rok :-) Kelímky NICK NACK s klipem na uchycení poprvé na Vašem, našem MOTOFESTU :-) Konec brodění se v bílém poli :-) Budete mít možnost si kelímky zakoupit jak u vstupu, tak v našem Fan shopu za cenu 50 Kč a nechat si do nich čepovat pivo, birell i nealko a ještě k tomu máte domů krásný souvenir, který pro další ročníky můžete využívat :-) Na požádání Vám je samozřejmně naši barmani umyjí. Tak a teď už jsme světoví. Viz příloha
18.července 2016
Plakát na Motofest 2016

Všechny novinky